Contractubex Krem Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Adanali

New member
Contractubex Krem
Contractubex özellikle ciltte oluşan sivilce, vücutta oluşan çatlak, yanık ameliyat izi gibi eski yaraların izlerin hızlı geçmesini sağlayan alanında çok başarılı bir ilaçtır.

Contractubex Ne İşe Yarar
Zarar görmüş hücreleri yeniden ve hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olarak yara yanık gibi deformelerin kapanmasını sağlar.

Contractubex Nasıl Kullanılır
Günde 2 defa hasar görmüş bölgeye uygulama yapılmalıdır. Doktorunuzun önerdiği biçimde uygulamaya özen gösterin. Doktorunuzun belirttiği dozajı geçmeyin. Olası bir unutma durumunda aklınıza geldiği anda kullanabilirsiniz. Eğer derin yara izi için kullanacaksanız sürdükten sonra gazlı bezle kapatabilirsiniz.

[pt_view id=”0d11be8ben”]
yara iyileşme süreci
yara iyileşme süreci
Contractubex Krem Fiyatı Ne Kadar 2019- 2020
Contractubex krem 2019 Aralık itibarı ile fiyatı 120 gr jel için 137 TL civarındadır.

Contractubex Krem Yan Etkileri
Sık rastalabilen yan etki : Skar atrofisi, Eritem, Kaşıntı, Telenjiektazi

Çok sık görülmeyen yan etki nadiren : Cilt atrofisi, Ciltte hiperpigmentasyon

Contractubex Hangi Durumlarda Kullanılmamalı
Eğer daha önce farklı bir ilaç veya maddeye alerjiniz olduysa bunu ilacı kullanmadan önce doktorunuza bildirmekte fayda var.
Parabenlere alerjisi olanlar bu ilacı kullanmamalıdır.
Allantoin, Extractum Cepae ve Heparin gibi maddeler ilacın içeriğinde vardır ve bazı kişilerin bu maddelere karşı alerjisi olduğu bilinmektedir. İlacı kullanmadan önce bu maddelere karşı alerjiniz olmadığından emin olun.
Sıkça Sorulan Sorular
1. Contractubex ne kadar süre sonra etkisini gösterir?
Düzenli kullanımda 3 ila 6 ay arasında genellikle olumlu yorumlar alan bir ilaç. Fakat yara izinin derinliğine ve düzenli kullanmaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
2. Contractubex sadece yeni oluşan yara izleri için midir, eski yaralar için de kullanılabilir mi?
Contractubex cilt hücrelerinin yenilenme hızını artırarak bölgedeki yara dokusunun görünürlüğünü azaltıcı etki göstereceği için eski yaralar için de kullananlar tarafından olumlu dönüşler alabiliyor.