Wojciech Szczesny, Lionel Messi İle 100 Euro Savına Girdi, Kaybetti

senbilirsin

New member
DIŞ HABER – AJANSSPOR

2022 FIFA Dünya Kupası’nda oynanan C Kümesi üçüncü maçında Arjantin, Polonya’yı 2-0 mağlup etti ve küme önderi olarak son 16 cinsine yükseldi.

Karşılaşmanın 37. dakikasında Polonya kalecisi Wojciech Szczesny, Arjantin’in yıldız oyuncusu Lionel Messi’ye müdahalede bulundu. Maçın hakemi de durumu izlemek için VAR’a gitti.

“100 Euro’ya argümana girdik ve kaybettim”

Bu sırada kaleci Szczesny, Messi’yle hakemin penaltıyı verip vermeyeceğine dair 100 Euro savına girdiğini ve kaybettiğini itiraf etti. Maç daha sonrası bu husus hakkında bir açıklama yapan başarılı kaleci, “Messi’yle hakemin penaltıyı verip vermeyeceğine dair 100 Euro’ya teze girdik ve kaybettim.

“Belki bunun için beni cezalandırırlar”

Dünya Kupası’nda buna müsaade veriliyor mu bilmiyorum, tahminen bunun için beni cezalandırırlar. esasen umursamadığı için ona ödeme yapmayacağım.

“Şovumu yaptım”

Penaltı durumunda hakeme bir temas olduğunu lakin bunun penaltı için kâfi olmadığını söylemiş oldum. Aksi karar verdi. Ben de şovumu yaptım” dedi.

Szczesny penaltıyı kurtardı

Öte yandan, maçın hakemi VAR sonucu daha sonrası penaltı noktasını gösterdi. Kaleci Szczesny, Lionel Messi’nin penaltısını kurtarmayı başardı.

Szczęsny, Messi'nin penaltısını müthiş çıkardı… pic.twitter.com/o2aWGm9U03

— TRT Spor (@trtspor) November 30, 2022