Sacha Boey’den Transfer Ve Fenerbahçe Açıklaması: “Teklif Gelmedi”

senbilirsin

New member
AJANSSPOR-HABER

Galatasaray’da sağ bek oyuncu Sacha Boey, idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Boey, Fenerbahçe, geleceği ve transfer dedikoduları hakkında da değerlendirmelerde bulundu. İşte ayrıntılar.


Transfer teklifi geldi mi?

Boey, “Takım dışındaki çalışmalarını bırakmadım, devam ettim ve grubunda yeterli sonuçlar alması benim de parlamama sebep oldu. bu türlü açıklayabilirim. Berkan ve Gomis ile saha haricinde da epeyce yeterli arkadaşız. Kontrat bahisleriyle ilgili de ben menajerime bırakıyorum bu mevzuyu. Ben şu anda yalnızca futboluma odaklanıyorum.


“Umarım Kamerun daha ileri gidebilir”

Umarım Kamerun daha ileri gidebilir, Fransa’nın gittiği üzere. Alışılmış hayli büyük tertip. Ben şu anda kendi kadroma konsantre oluyorum fakat umuyorum ki gelecekte bende katılırım.


Sözleşmesi güzelleştirilecek mi?

Futbolda ne vakit neyin olacağını bilemezsiniz. Dönem başında kadro içerisinde bile değildim lakin şu an baktığınızda âlâ bir noktadayım. Benim için burada olmak kıymetli ve şampiyon olarak bitirmek değerli bu seneyi.


Başakşehir galibiyeti hakkında

Bana göre açıkçası Başakşehir maçı oynadığımız en güzel maçlardan biriydi. esasen attığımız 7 golde bunun ispatıydı. Şu anda da yeterli bir biçimde çalışmaya devam ediyoruz ve birebir maçları her hafta yenidenlamak istiyoruz. Oyunumuz ve motivasyonumuzla ilgili rastgele bir değişiklik olmayacak.


Fenerbahçe’den teklif geldi mi?

Fenerbahçe ile ilgili ne hiç bir şekile irtibatım oldu ne de onlardan bana bir teklif geldi. Kendi istatistiklerime bakmak yerine ekibin elde ettiği muvaffakiyete bakıyorum. Bu benim için hayli daha önemli” dedi.