MTSO Eğitim Akademisi yeni periyoda hazır

pandomim

New member
MALATYA (İHA) – Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Eğitim Akademisi, hazırladığı eğitim ve bilgilendirme görüntülerini dijital platformlar aracılığıyla üyelerinin ve kamuoyunun bilgisine sunmaya 2022 yılında da devam edecek.

MTSO’nun üyelerine sunulan eğitim ve bilgilendirme hizmetlerinin tek çatı altında yönetilmesi maksadıyla oluşturulan ‘ Malatya TSO Eğitim Akademisi’ birinci günden bu yana biroldukça verimli çalışmaya imza attı. Korona virüs salgınıyla birlikte oluşan aralı sisteme ayak uyduran Malatya TSO Eğitim Akademisi, yüz yüze gerçekleştirdiği çalışmalarına farklı bir boyut kazandırdı. Oluşturduğu stüdyosunda, en yeni teknolojik aygıtları kullanarak çekimler yapan akademi, eğitim görüntülerini dijital platformlar aracılığıyla üyelerinin ve tüm kamuoyunun bilgisine sunuyor. Pandeminin başladığı birinci günden bu yana birbirinden kıymetli akademisyenleri ağırlayan akademi 2022 yılında da TSO üyelerinin yeniliklerden haberdar olması, finansal, yönetimsel, uyum problemlerinin uygunlaştırılması ve dijital dönüşüme ayak uydurabilmeleri için alanında uzman konukları ağırlamaya devam edecek.

İnönü Üniversitesi’nin katkıları ile yürütülen akademi 2022 yılında şu akademisyenleri ağırlayacak: “Prof. Hüseyin Altay, Dr. Öğr. Üyesi Nuri Hacı Evliyagil, Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Derindağ, Prof. Dr Neslihan Derin, Doç. Dr. Mustafa Yücel, Doç. Öğr. Mustafa Deste, Prof. Dr. Kahraman Çatı, Prof. Dr. İbrahim Aksu, Prof. Dr. Recep Karabulut, Prof. Dr. Bünyamin Akdemir, Prof. Dr. Ali Koçyiğit ve Adil Gürsoy.”

2022 yılında akademide ele alınacak bahisler ise şöyle belirlendi:

“Dış Ticarette Politik Risk Değerlendirmesi, İthalat ve İhracat İdaresi, E-Ticaret ve Ehemmiyeti, Sürdürülebilir Rekabet Avantajı İçin Yalın İdare, Şirketlerde Kurumsallaşma, Yalın Niyet ve Bedel Mühendisliği, Daima Düzgünleştirme “Kaizen”, Şirketlerde Tedarik Zinciri İdaresi, Şirketlerde Pazarlama Stratejileri, İşletme Gayelerine Ulaşmada İdare Muhasebesinin Ehemmiyeti, Yatırım Karar Süreçleri ve Dikkat Edilecek Konular, Şirketlerde İnsan Kaynakları İdaresi, Pandemi daha sonrası Global Ekonomik Gelişmeler, İş Sıhhati ve Güvenliği.” – MALATYA

İhlas Haber Ajansı – İktisat

Mersin Ticaret Ve Sanayi Odası, Koronavirüs, Ticaret, Malatya, İktisat, Haberler