Galatasaray, Icardi Transferini Bitiriyor

senbilirsin

New member
Transfer döneminin sona ermesine 1 haftadan az mühlet kalırken Galatasaray’dan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Bu dönem gol yollarında ıstırap yaşayan Galatasaray, ligde 4 maçta yalnızca 2 gol atabildi.

Haris Seferovic’ten istediği randımanı alamayan Okan Buruk, idareden bir golcü transferi yapılmasını talep etti. Takımını bir golcü oyuncuyla güçlendirmek isteyen Aslan’da gözler Icardi’ye çevrildi.

İcardi için geri sayım

G.Saray’dan 1 Eylül’e kadar mühlet isteyen Mauro İcardi için artık geri sayım geçti. İtalya ve İspanya’dan beklediği teklifi alamayan yıldız oyuncu, Avrupa’nın majör liglerinde transfer tahtası kapanınca Aslan’a kaldı.

Wanda Nara konutunu bile seçti

Sabah Spor’dan Mehmet Özcan’ın haberine göre; Arjantinli golcünün eşi ve menajeri Wanda Nara’nın İstanbul’da oturacakları meskeni bile seçtiği öğrenildi. Wanda Nara, İstanbul’un en hoş semtlerinden birinde olan ve bununla birlikte İstanbul Boğazı görünümlü olan meskende karar kıldı!

Ödeme planı yapıldı

PSG’de 8 milyon Euro kazanan dünya yıldızına 3 milyon Euro ödemeye hazır olan sarı-kırmızılılar, mukaveleye performansa bağlı 1 milyon Euro bonus ekleyecek.

“Kısa müddette karar vereceğiz”

Mauro İcardi’nin menajeri Wanda Nara, Galatasaray açıklaması yaptı. PSG ile transfer ihtimalleri üzerine görüştüklerini belirten Arjantinli yıldızın temsilcisi Nara, Galatasaray sorusuna cevap verdi.

Nara, ”PSG ile bütün ihtimaller üzerine konuşuyoruz. Galatasaray da bu kadrolardan biri. Kısa müddet ortasında İcardi’nin yeni dönemde nerede oynayacağına karar vereceğiz.” dedi.