Fenerbahçe’de Serdar Dursun’un Yaşadığı Büyük Tehlike Ortaya Çıktı

senbilirsin

New member
Üstün Lig’de Fenerbahçe, 1-0 geriye düştüğü maçta Giresunspor’u Valencia ve Pelkas’ın golleriyle alandan 2-1 galip ayrıldı. Giresunspor’un tek golünü ise yeni transfer Chiquinho attı.

Başına darbe alan Serdar Dursun oyundan çıkmamak için direndi

İkinci yarıda oyuna giren Serdar Dursun’un başına aldığı darbe daha sonrası yeşil alanlarda eşine az rastlanan olaylar yaşandı. 30 yaşındaki oyuncu uygun olduğunu belirtip, alanda kalmak istedi fakat tabipler çıkması gerektiğini söylemiş oldu. Kenara gelmesi için çağrılan golcü futbolcu bu kulak asmadı ve değişiklik tabelası kalktığında ‘Çıkmayacağım’ dedi.

Elmacık kemiği kırıldığı belirtildi

Bu sırada devreye hakem girdi ve oyuncunun yanına gidip çıkmasını söylemiş oldu. Lakin tabela ikinci sefer kalktığında kenara giden Serdar, bu defa de tabiplerle polemik yaşadı. 58’de yerini Berisha’ya bırakan Serdar Dursun, hastaneye gdolayıldü. Kulüpten yapılan açıklamada “Oyuncumuzun zygoma kemiğinde (gözün dış duvarını oluşturan kemik) kırık tespit edilmiştir. Ameliyata alınacaktır” denildi.

Göz hududu kesilebilirdi

Fanatik’in haberine nazaran; Maçın akabinde ortaya çıkan bir gerçek ise deneyimli futbolcunun nasıl bir tehlike atlattığını ortaya çıkardı. Serdar’ın o an kırığının durumunun bilinmediği ve bunun göz sonunu kesme ihtimaline niye olabileceği için oyundan alındığı öğrenildi.