Ünlü “Nukkad” oyuncusu Sameer Khakhar öldü: 5 puan

Ethereum

New member
Bay Khakhar eşi tarafından hayatta kaldı

Efsanevi dizi Nukkad’daki rolüyle tanınan usta aktör Sameer Khakhar, Çarşamba günü Mumbai’deki bir hastanede öldü. 71 yaşındaydı.

1. 9 Ağustos 1952 doğumlu Sameer Khakhar, Bollywood, televizyon ve tiyatro oyuncusuydu. Yaklaşık kırk yıla yayılan bir kariyerde, oyuncu rolüyle ün kazandı. ‘Khopdi’ TV şovunda “Nukad”. Rolüyle de tanınıyor sirkte”.

2. Düzenli olarak filmlerde ve TV şovlarında çalıştıktan sonra, 1990’larda yazılım geliştirici olmak için birkaç yıllığına Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Ancak bir PTI raporuna göre, 2008’de durgunluk vurduğunda Hindistan’a döndü.

3. Bir film muhabirinin sektör yetkililerine oyuncunun iş aradığını bildiren bir tweet’inin Satish Shah ve Gulshan Devaiah gibi sektör meslektaşlarının dikkatini çekmesinin ardından 2021’in başlarında manşetlere taşındı. “Beni tanıyan insanların bana iş teklif edeceğinden eminim. Son nefesime kadar çalışmak istiyorum. Hayatım boyunca insanları eğlendirmek istiyorum, henüz yorulmadım” demişti.

4. Diğer önemli çalışmaları arasında şu filmler yer alıyor: Parinda, Jai ho, Hasee Toh Phasee, ‘Patel Ki Punjabi Shaadi. Kıdemli oyuncu son olarak Amazon Prime Videos’da rol aldı. FarsçaZee5 ayçiçeği ve Sudhir Mishras ciddi adamlar

5. Oyuncu, Salı sabahı nefes alma sorunları yaşadıktan sonra Mumbai banliyösündeki Borivali’deki MM Hastanesine kaldırıldı. Bugün sabah 4.30’da çoklu organ yetmezliği geçirerek yere yığıldı ve öldü. Bay Khakhar, eşi tarafından hayatta kaldı.
yorum gönder