Okul tuvaletinde cinsel saldırı nasıl politik bir silah haline geldi?

senbilirsin

New member
İkinci bir tecavüz olmamıştı – ikinci cinsel saldırı, kolluk kuvvetleri tarafından hiçbir zaman tam olarak tanımlanmasa da kabahat olarak suçlandı – ancak hikaye artık mevcut kanıtlardan hızla kaçıyordu. Carlson dinleyicilerine “14 yaşındaki dokuzuncu sınıfa giden bir kız çocuğunun banyoda kendini transseksüel ilan eden etek giyen bir öğrenci tarafından cinsel saldırıya uğradığı bildirildi” dedi. (Kızın yaşı defalarca yanlış beyan edildi.) Laura Ingraham ona, “Trans öğrencilerin hakları normal insanların haklarının üzerindedir.” kabul edilmiş. “Tutuklanmalı, yargılanmalı ve bunu sakladığın için ölene kadar boynundan asılmalısın.”

Virginia, hükümdarlık yarışının ortasındaydı ve Cumhuriyetçi aday Glenn Youngkin, ebeveyn hakları hareketine katıldı ve Loudoun County’deki duruşunu onayladı. Beden eğitimi öğretmeni Tanner Cross’un uzaklaştırılmasından sonra, o oldu. Fox News’e gitti görevine iadesini talep etmek. Youngkin, “Şu anda burada, Loudoun İlçesinde gördüğümüz şey, liberal solun bir kültür savaşı yürüttüğü ve kurbanların bizim çocuklarımız olduğu” dedi. Haziran ayında, Ashburn’deki Loudoun İlçe Okulları İdare Binasının önünde bir miting düzenledi.

Rakibi, eski Demokrat Vali Terry McAuliffe, okul meselesine pek aldırış etmemişti. O sonbahar adayların son münazarasında konu gündeme geldiğinde McAuliffe, “Ailelerin okullara ne öğreteceklerini söylemeleri gerektiğini düşünmüyorum” dedi. Fox Haberleri.

O gün, Ulusal Okul Kurulları Derneği, Başkan Biden’a, okul yönetim kurullarına ve yönetim organlarına karşı aylarca süren aksama, tehdit ve şiddete atıfta bulunarak “Amerika’nın devlet okulları ve eğitim liderlerinin yakın bir tehditle karşı karşıya” olduğuna dair uyarıda bulunan bir mektup gönderdi. Federal hükümeti “mevcut tehditleri ve şiddet eylemlerini soruşturmaya, savuşturmaya ve önlemeye” çağırdı. Okul yönetim kurulu toplantılarındaki huzursuzluk, Scott Smith’in Loudoun İlçesinde tutuklanmasını da içeriyordu. Derneğin yönetim kurulu, ebeveyn hakları gruplarının ve Cumhuriyet başsavcılarının sert eleştirilerine rağmen mektup için özür diledi, ancak Başsavcı Merrick Garland FBI’ı yerel makamlarla bu tür tehditlerle başa çıkmak için “stratejileri” tartışmaya yönlendirmeden önce değil.

Youngkin, kampanya konuşmalarında işleri bir araya getirdi. Ekim sonunda bir mitingde “Aylardır okullarımızda kaos var” dedi. “Düşünülemez olana kadar her hafta yeni bir olay: Virginia – ve Amerika – genç bir kızın Loudoun County’deki okulunda cinsel tacize uğradığı haberiyle uyandı. Daha da kötüsü, okul yetkilileri olayı örtbas etti ve Loudoun’un savcısı kurbanın ailesini hedef aldı.”